Fotografia

Ślubna

p

 Profesjonalna fotografia ślubna

To wielkie szczęście móc uczestniczyć w tak ważnym dla Was dniu. Uwielbiam uwieczniać emocje, które towarzyszą Parze Młodej i ich najbliższym. Podczas reportażu staram się jak najmniej rzucać się w oczy, zależy mi na tym, aby kadry były jak najbardziej naturalne, a reakcje spontaniczne.

Tworząc opowieść z dnia ślubu chcę dopasować się do Waszej wizji tego dnia, aby wiernie ją odtworzyć. Jednocześnie możecie liczyć także na moje wsparcie i pomysły. Poszukuję nietypowych kadrów i unikalnych perspektyw, które dodają magii Waszym zdjęciom ślubnym. Możesz na mnie polegać w najważniejszych momentach. Jestem dyskretna, ale zawsze obecna, aby uchwycić kluczowe chwile. Pomogę jako profesjonalistka w dziedzinie fotografii, ale również jako osoba prywatna, która ten wielki dzień ma już za sobą.

W moim stylu fotografowania staram się podążać za panującymi trendami, jednocześnie nie zapominając o klasycznych kadrach i ponadczasowym stylu obróbki.

Wykonuję reportaż z całego dnia ślubu wraz z wszelkimi wydarzeniami związanymi z ceremonią; przygotowania, błogosławieństwo rodziców, życzenia i zdjęcia grupowe z gośćmi, krótka sesja Pary Młodej w dniu ślubu oraz przyjęcie weselne. Oferuję również ujęcia z drona.

W zależności od tego jakie są Wasze potrzeby mogę towarzyszyć Wam przez cały dzień lub tylko przez jego część.

Jeśli jesteście zainteresowani moimi usługami fotograficznymi, zachęcam do kontaktu, ceny pakietów ślubnych mieszczą się w granicach 1500-5000zł.

Dziękuję za odwiedzenie mojej strony i mam nadzieję, że będziemy mieli okazję wspólnie uwiecznić ten niezapomniany dzień.

 

Zapytaj o Twoją sesję