Słowo

o mnie

o mnie

Cześć, mam na imię Karolina i tutaj przeczytasz kilka słów o mnie.

Moim zawodem i jednocześnie wielką pasją jest fotografia.

Jestem osobą otwartą na świat i nowe wyzwania, dlatego próbuję wielu rzeczy, ale to fotografowanie zawsze było i jest  nieodłącznym elementem mojego życia. 

Wielką radość sprawia mi zatrzymywanie w kadrze najpiękniejszych chwil Waszego życia. Na moich fotografiach chcę pokazać wszystko to, co w człowieku najpiękniejsze, dlatego zależy mi, aby we współpracy ze mną każdy czuł się wyjątkowo.

Zajmuję się głównie fotografią ślubną, rodzinną i portretową, jednak bardzo chętnie wspieram też przedsiębiorców, poprzez wykonywanie sesji biznesowych. W moim portfolio znajdziecie również sesje pole dance

 Mieszkam w Mikołowie i działam głównie na terenie Śląska, jednak dojazd poza granice województwa nie jest dla mnie problemem. Na sesje studyjne zapraszam do mojego studia w Orzeszu, warunki studyjne jestem w stanie stworzyć, także w sali treningowej, domu klienta lub w każdym innym miejscu.

Prywatnie jestem szczęśliwą mężatką, uwielbiam podróże, muzykę, taniec i ludzi. Mogę powiedzieć o sobie, że jestem optymistką i staram się czerpać z życia to co najlepsze. Robię to co kocham!

Jeśli podoba Ci się mój styl fotografowania i szukasz kogoś takiego jak ja zapraszam do kontaktu. Możemy umówić się również na spotkanie podczas, którego pokażę Ci więcej moich prac oraz przedstawię ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zapytaj o Twoją sesję