Słowo

o mnie

o mnie

 Cześć, mam na imię Karolina, moim zawodem i jednocześnie wielką pasją jest fotografia.

Jestem współwłaścicielką urokliwego studia fotograficznego RYNEK4_studio w zabytkowej kamienicy, w samym sercu Mikołowa. To właśnie tam powstaje większość sesji wizerunkowych, kobiecych i rodzinnych. Moich klientów bardzo często zabieram także na sesje plenerowe do sprawdzonych przeze mnie miejsc.

 Zajmuję się fotografią ślubną. W moim stylu fotografowania staram się podążać za panującymi trendami, jednocześnie nie zapominając o klasycznych kadrach i ponadczasowym stylu obróbki.

 Działam głównie na terenie Śląska, ale dojadę wszędzie tam gdzie mnie potrzebujecie. Mam za sobą sesje ślubne W Chorwacji i na Zanzibarze, co bardzo chętnie powtórzę tam i w innych zakątkach świata!

 

Uwielbiam podróże, muzykę, taniec i ludzi. Jestem szczęśliwą mężatką. Mogę powiedzieć o sobie, że jestem optymistką i staram się czerpać z życia to co najlepsze!

Jeśli podoba Ci się mój styl fotografowania i szukasz kogoś takiego jak ja zapraszam do kontaktu. Możemy umówić się również na spotkanie podczas, którego pokażę Ci więcej moich prac oraz przedstawię ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zapytaj o Twoją sesję